CSR


НОВИНИ


20 грудня 2007 року. Відкриття сайту Центру Соціологічних Досліджень.

5 лютого 2008 року.

«Україно-польська співпраця в контексті глобалізації»
Міжнародний науково-практичний семінар молодих науковців

25-28 лютого 2008 року в м. Тернополі (Україна) відбувся Міжнародний науково-практичний семінар молодих науковців на тему «Україно-польська співпраця в контексті глобалізації».

8 березня 2008 року. Любі жінки! Вітаємо Вас зі святом весни і молодості. Бажаємо Вам бути завжди юними, красивими, ніжними та чуйними. І не лише у цей святковий день.

20 квітня 2008 року. Видано перший номер наукового журналу "Economics&Sociology" Vol. 1, No 1, 2008. Видання Київського національного університету технології і дизайну, м.Київ та Центру Соціологічних Досліджень. Вимоги до статей,зміст та вступ в додатку.

Завантажити Call for Papers . Cover . Content . Intro .

1 травня 2008 року. Запрошуємо до участі:

«Наукова взаємодія у форматі україно-польського співробітництва»
ІІ Міжнародний науково-практичний семінар молодих науковців

26-29 липня 2008 року в м. Тернополі (Україна) відбувся ІІ Міжнародний науково-практичний семінар молодих науковців на тему «Наукова взаємодія у форматі україно-польського співробітництва», в якому візьмуть участь науковці з України та Польщі.

26 січня 2009 року. Запрошуємо до участі:

«Інвестиційна діяльність підприємств в умовах рецесії»
ІІІ Міжнародний науково-практичний семінар молодих науковців

26 лютого - 1 березня 2009 року в м. Тернополі (Україна), в рамках Міжнародної науково-практичної конференції "Особливості організації менеджменту в умовах регіону" відбудеться ІІІ Міжнародний семінар молодих науковців на тему «Інвестиційна діяльність підприємств в умовах рецесії», в якому візьмуть участь науковці з України та Польщі.

Організаторами семінару є Тернопільська обласна громадська організація «Центр соціологічних досліджень» і Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, кафедра менеджменту підприємницької діяльності та кафедра менеджменту підприємницької діяльності, Вища школа страхування в Кракові.

Детальніше

29 січня 2009 року. Видано перший номер наукового журналу "Journal of International Studies" Vol. 1, No 1, Supplement A, 2008. Видання Фундації Міжнародних досліджень, м.Київ та Центру Соціологічних Досліджень. Вимоги до статей,зміст та вступ в додатку.

Завантажити Call for Papers . Cover . Content . Intro .

5 лютого 2009 року. Заплановано оновлення сайту Центру Соціологічних Досліджень

16 лютого 2009 року. Оголошено набір статей до наукового журналу "Economics&Sociology" Vol. 2, No 1, 2009. Видання Центру Соціологічних Досліджень та Фундації Міжнародних досліджень, м.Київ. Вимоги до статей в додатку.

Завантажити Call for Papers,E&S.

27 березня 2009 року. Центр соціологічних досліджень отримав Ідентифікаційний код учасника 7 Рамкової Програми Європейського Союзу. Ми можемо використовувати даний код для отримання детальних даних щодо участі нашої організації в FP7 і контролювати її статус в процесі електронного підтвердження участі та переговорів в рамках FP7.

Детелі: http://cordis.europa.eu/fp7/pp-pic_en.html

21 квітня 2009 року. Центр соціологічних досліджень включений до Американської асоціації соціологів (ASA). ASA є неприбутковою асоціацією, діяльність якої присвячена розвитку соціології як наукової дисципліни, так і практичної діяльності.

Детелі: www.asanet.org

14 травня 2009 року. Запрошуємо до участі:

«Імплементація програми «Східне партнерство» в Ценрально-Східній Європі»
ІV Міжнародний науково-практичний семінар молодих науковців

24-26 липня 2009 року в м. Збаражі, Тернопільської області (Україна) відбудеться ІV Міжнародний науково-практичний семінар на тему «Імплементація програми «Східне партнерство» в Ценрально-Східній Європі», в якому візьмуть участь науковці з України та Польщі.

Організаторами семінару є Тернопільська обласна громадська організація «Центр соціологічних досліджень» і Фундація Міжнародних досліджень, м. Київ.

Робочі мови семінару – українська, англійська, польська, російська.

Витрати на проїзд і проживання здійснюються за кошти учасників.

Програму семінару буде надіслано учасникам до 1 липня лютого 2009 року. За результатами роботи семінару передбачається опублікування статей у наукових виданнях: Journal of International Studies,науковому журналі Economics&Sociology".

Місце проведення семінару - Збаразький замок. Детальніше

Детальніше про програму "Східне партнерство"

15 травня 2009 року. Видано другий номер наукового журналу "Economics&Sociology" Vol. 2, No 1, 2009. Видання Центру Соціологічних Досліджень та Фундації Міжнародних досліджень, м.Київ. Вимоги до статей, вступ, зміст в додатку.

Завантажити Call for Papers . Cover . Content . Intro .

18 травня 2009 року. Оголошено набір статей до наукового журналу "Journal of International Studies" Vol. 2, No 1, 2009. Видання Фундації Міжнародних досліджень, м.Київ та Центру Соціологічних Досліджень. Вимоги до статей в додатку.

Завантажити Call for Papers,JIS.

1 липня 2009 року. Видано монографію "Business Development and Markets in the European Economic Area". Вступ, зміст в додатку.

Завантажити Cover-Intro . Editors . Content .

20 липня 2009 року. Видано другий номер наукового журналу "Journal of International Studies" Vol. 2, No 1, 2009. Видання Фундації Міжнародних досліджень, м.Київ та Центру Соціологічних Досліджень. Вимоги до статей,зміст та вступ в додатку.

Завантажити Call for Papers . Cover . Content . Intro .

14 вересня 2009 року. Видано спец. випуск наукового журналу "Economics&Sociology" Vol. 2, No 1, Supplament A, 2009 "Agri-food sector in the face of current challenges". Вступ, зміст в додатку.

Завантажити Cover . Editors . Content . Intro .

10 жовтня 2009 року. Запрошуємо до участі:

«Альтернативні методи вирішення юридичних спорів в Польщі та Україні»
Міжнародна науково-практична конференція

15 жовтня 2009 року в м. Тернополі (Україна) відбудеться Міжнародна науково-практична конференція на тему «Альтернативні методи вирішення юридичних спорів в Польщі та Україні», в якому візьмуть участь юристи науковці і практики з України та Польщі.

Організаторами семінару є Арбітражний Суд при Новотомишльськіl господарській палаті, Польське товариство арбітражу і меліації в Познані, Тернопільська обласна адміністрація, Господарський суд в Тернопільській області, Торгово-промислова палата, Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя, Тернопільська обласна громадська організація «Центр соціологічних досліджень», Тернопільський національний економічний університет.

Робочі мови семінару – українська, англійська, польська, російська.

Витрати на проїзд і проживання здійснюються за кошти учасників.

За результатами роботи семінару передбачається опублікування статей у наукових виданнях: Journal of International Studies,науковому журналі Economics&Sociology".

Місце проведення конференції - Тернопільський державний технічний університет ім. І. Пулюя. Детальніше

16 жовтня 2009 року. Науковий журнал "Journal of International Studies" (ISSN 2071-8330) був запропонований для включення в Scopus, Elsevier бібліографічна база даних, що містить абстракти, і цитати 18,000 наукових видань 5,000 видавців. Для більш конкретної інформації про Scopus, відвідайте www.info.scopus.com. Запропоновані наукові видання рецензує незалежна Погоджувальна Відбіркова & Консультативна Комісія (CSAB), яка є глобальною мережею дослідників і бібліотекарів

Download Call for Papers .

12 листопада 2009 року. Представники Центр соціологічних досліджень взяли у часть у міжнародному семінарі неурядових організацій "ADULT EDUCATION FOR RURAL DEVELOPMENT – INSPIRATIONS FROM EUROPE", м. Стабєніно (Польща). Організаторами семінару були Kashubian Folk High School, The Institute for International Cooperation of the German Adult Education Association (dvv international).

Детальніше

Завантажити Програму семінару.

12 грудня 2009 року. Представники Центр соціологічних досліджень взяли у часть у міжнародному семінарі "Польщі і Україна в Східному партнерстві", м. Щецін (Польща). Організаторами семінару були Університет Щецінський. Це захід пітриманий Міністерством закордонних справ Польщі в рамках програми "Польська допомога".

Детальніше

Програма "Польська допомога"

18 грудня 2009 року. Видано монографію "Сільське господарство – харчова промисловість – сільські території ". Вступ, зміст в додатку.

Завантажити Cover-Intro . Editors . Content .

22 грудня 2009 року. Видано третій номер наукового журналу "Economics&Sociology" Vol. 2, No 2, 2009. Видання Центру Соціологічних Досліджень та Фундації Міжнародних досліджень, м.Київ. Вимоги до статей, вступ, зміст в додатку.

Завантажити Call for Papers . Cover . Content . Intro .

25 січня 2010 року. Видано монографію "Соціально-економічна і екологічна політика в період світової кризи" (польською мовою). Вступ, зміст в додатку.

Завантажити Cover-Intro . Editors . Content .

4 лютого 2010 року. Представники Центр соціологічних досліджень взяли у часть у семінар для потенційних бенефіцієнтів Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2007-2013, м. Тернопіль. Європейський Інструмент Сусідства та Партнерства (ЄІСП) – це ініціатива Європейської Комісії, метою якої є розвиток співробітництва між Європейським Союзом та партнерськими країнами для забезпечення інтегрованого та сталого регіонального розвитку.

Детальніше

10-12 березня 2010 року. Представники Центр соціологічних досліджень взяли у часть у організаційному семінарі партнерів проекту "EUMAGINE: Imagining Europe from the Outside", Антверпен, Бельгія

Детальніше

8-9 квітня 2010 року. Організаційний EUMAGINE семінар з науковцями Центру міграційної політики і суспільства COMPAS (Оксфордський Університет) в рамках проекту „EUMAGINE: Imagining Europe from the Outside”. Місце проведення семінару м. Тернопіль

Детальніше

1-5 червня 2010 року. Організаційний EUMAGINE семінар з координатором проекту з Університету Антверпена,Бельгія. Місце проведення семінару м. Тернопіль

Детальніше

1 липня 2010 року. Запрошуємо до участі:

«Наукова взаємодія у форматі україно-польського співробітництва»
V Міжнародний ювілейний науково-практичний семінар молодих науковців

23-25 липня 2010 року на базі відпочинку "Над Стрипою", Тернопільської області (Україна) відбудеться V Міжнародний ювілейний науково-практичний семінар на тему «Наукова взаємодія у форматі україно-польського співробітництва», в якому візьмуть участь науковці з України та Польщі.

Організаторами семінару є Тернопільська обласна громадська організація «Центр соціологічних досліджень» і Фундація Міжнародних досліджень, м. Київ.

Робочі мови семінару – українська, англійська, польська.

Витрати на проїзд і проживання здійснюються за кошти учасників.

Програму семінару буде надіслано учасникам до 10 липня 2010 року. За результатами роботи семінару передбачається опублікування статей у наукових виданнях: Journal of International Studies, науковому журналі Economics&Sociology".

Місце проведення семінару - база відпочинку "Над Стрипою". Детальніше

5 липня 2010 року. Видано наступний номер наукового журналу "Economics&Sociology" Vol. 3, No 1, 2010. Видання Центру Соціологічних Досліджень та Фундації Міжнародних досліджень, м.Київ. Вимоги до статей в додатку.

Завантажити Call for Papers .

3-5 вересня 2010 року. Організаційний EUMAGINE семінар з координатором проекту з Університету Антверпена,Бельгія та Міжнародного інституту міграції,Оксфордський Університет. Місце проведення семінару м. Київ

Детальніше

14 жовтня 2010 року. Видано наступний номер наукового журналу "Journal of International Studies" Vol. 3, No 1, 2010. Видання Центру Соціологічних Досліджень та Фундації Міжнародних досліджень, м.Київ. Вимоги до статей в додатку.

Завантажити Call for Papers .

18-19 листопада 2010 року. Організаційний EUMAGINE семінар з науковцями з Центру міграційної політики і суспільства COMPAS (Оксфордський Університет). Місце проведення семінару м. Львів

Детальніше

27 грудня 2010 року. Видано наступний номер наукового журналу "Economics&Sociology" Vol. 3, No 2, 2010. Видання Центру Соціологічних Досліджень та Фундації Міжнародних досліджень, м.Київ. Вимоги до статей в додатку.

Завантажити Call for Papers .

10-11 лютого 2011 року. Організаційний EUMAGINE семінар з науковцями з Міжнародного інституту міграції, Оксфордський Університет. Місце проведення семінару м. Львів

Детальніше© CSR, 2007